Звіт за результатами робіт з лютого до серпня 2020 року

Новини в Освітньому подологічному центрі Ірини Єгорової: що ми робили ці 6 місяців

Подологи практики Освітнього подологічного центру Ірини Єгорової у партнерстві із закордонним фахівцями активно розвивають свою галузь навіть під час карантину.

Чому важлива робота подологів?

Наша місія — зробити огляд у подолога обов’язковим для кожної людини. Неякісне взуття, сильне навантаження на ноги та поганий базовий догляд — це тільки декілька причин, які впливають на здоров’я стопи. Щоб їх розв’язати, люди часто йдуть до майстрів педикюру. І думають, що за один прийом все вирішать. Але випадіння волосся не лікують в перукарні, правда ж?

Саме фахівець-подолог забезпечує догляд за стопою у вигляді медичного педикюру.  Під час цієї процедури акуратно видаляють натоптиші, загрубілі старі мозолі, врослі нігті, глибокі тріщини на п’ятах та інші дефекти. Також подолог допомагає попередити виникнення більш серйозних проблем, аби не звертатися до лікарів. Наприклад: неврома, підошовний фасциїт та інші.

Подолог розповідає про всі тонкощі догляду за стопою та допомагає усунути побічні симптоми деяких серйозних захворювань. Наприклад, при цукровому діабеті може виникати синдромом діабетичної стопи. Спеціаліст знає, що робити в цій ситуації.

З лютого до серпня 2020 року в “Освітньому подологічному центрі Ірини Єгорової” ми зробили декілька важливих кроків у розвитку подології. Навіть пандемія і карантин не завадили нам втілити заплановані заходи. Далі — розповідаємо про це детальніше.

Провели курс підвищення кваліфікації у Німеччині

Спеціаліст-подолог та представник практики Дітера Бауманна Ірина Єгорова організувала і провела курс підвищення кваліфікації. На навчання прийшли студенти подологи та майстри педикюру з різних країн світу для досягнення рівня “супер-профі” (2 рівень). 10 днів учасники підвищували кваліфікацію за темами: ортонiксiя, кінезіотейпінг, терапія лазером в подології, синдром діабетичної стопи, анамнез.

View this post on Instagram

😉👍🇩🇪 Повышение квалификации Супер-Профи в Германии с Дитером Бауманом @dietbaum.db . Тема Анамнез. Сахарный Диабет. 👩‍🎓👨‍🎓👌🇩🇪 Учятся собирать Анамнез, приходить к заключению и расписывать план терапии. Также работа с диабетиком — что самое важное, где заканчивается граница компетенции и какая ответственность лежит на подологе. 🇩🇪 Дитер Бауманн, Германия, @dietbaum.db 🇺🇦 Украина — Егорова Ирина @iren.yegorova , 🇷🇺 Россия — Анна Гембихнер @anna_gembikhner , 🇰🇬 Киргызстан — Татьяна Захарова @prof_podologia_kg , 🇱🇹 Литва — Нийоле Бендикайте @nijole_bendikaite 🇮🇱 Израиль — Дроздова Алёна @podolog_drozdov #4_недельный_курс_общая_подология #ирина_егорова_днепр #подологическаяпрактикаириныегоровой #школа_дитера_бауманна #методика_дитера_бауманна #schule_von_dieter_baumann #подологическая_практика_ирины_егоровой #курс_общая_подология #ортозы #вросшийноготь #скоба_фрезера #ортозы #повышение_квалификации_штуттгарт  #подологияукраина #обучение_подологии #подология #подология_днепр #подопрофи #podology #podologie #praxis_für_podologie_dieter_baumann

A post shared by Подо-ПрактикаИриныЕгоровой (@iren.yegorova) on

Шили маски

З початком пандемії коронавірусу ми не могли залишитися осторонь актуальних проблем. Після повернення з Німеччини наша команда долучилася до пошиття захисних масок. Їх віддали як в медичні заклади лікарям, так і іншим людям.

Створили YouTube-канал

На каналі розповідаємо про практику подології, показуємо основні принципи роботи подолога та його фокус на різних проблемах в практиці. Ми вважаємо, що варто більше актуалізувати проблеми і захворювання, через які людина може потрапити на прийом до фахівця подолога. Дивіться відео тут.

View this post on Instagram

✈️⏱️🛬😊 Вот что значит, когда я остановилась в бесконечном передвижении Аэропорт — Практика-Дом-Аэропорт, и смогла уделить немного свободного времени вам, мои дорогие! 🤔👩‍🎓👨‍🎓👍 Почти 6000 подписчиков. Это ответственность. И я хотела бы иметь возможность делиться с вами своими знаниями и опытом. Посему, создала YouTube канал: ✔️✔️✔️ https://www.youtube.com/channel/UC-qQQsFYM_m64RrtZHE7SHA ✔️✔️✔️ , где буду выставлять небольшие видео ролики. ✔️ Возможно, для кого-то они станут мотиватором, для кого-то станут открытием нового, для кого-то — просто интересным дополнением к текущей действительности. ✔️ Данная ю-тюб деятельность для меня новый мир. 😅 Но так как я перфекционист — думаю освоить этот "материк" и быть для вас полезной, в стиле "Из Подо-Практики Егоровой с любовью!". ✔️ На этом YouTube канале буду выставлять видео с рабочими моментами, с подсказками, что и как грамотно и правильно сделать в профессиональной сфере. Видео моей практики в Германии, мои наблюдения. ✔️ Пишите в комментариях — что вам будет интересно увидеть и услышать от меня. И я спланирую свою работу. ✔️ Первое видео записываю завтра. Моя Практика. Мой кабинет. 😉👍👣🥰 До встречи в эфире! ⚠️ YouTube канал указан в шапке профиля. ⚠️ 🇩🇪 Дитер Бауманн, Германия, @dietbaum.db 🇺🇦 Украина — Егорова Ирина @iren.yegorova , @ksenita21podolog 🇷🇺 Россия — Анна Гембихнер @anna_gembikhner , @dato.doctor 🇰🇬 Киргызстан — Татьяна Захарова @prof_podologia_kg , 🇱🇹 Литва — Нийоле Бендикайте @nijole_bendikaite 🇮🇱 Израиль — Дроздова Алёна @podolog_drozdov #4_недельный_курс_общая_подология #ирина_егорова_подолог_днепр #подологическаяпрактикаириныегоровой #школа_дитера_бауманна #методика_дитера_бауманна #schule_von_dieter_baumann #подологическая_практика_ирины_егоровой #курс_общая_подология #ортозы #вросшийноготь #скоба_фрезера #ортозы #повышение_квалификации_штуттгарт  #подологияукраина #обучение_подологии #подология #подология_днепр #подопрофи #podology #podologie

A post shared by Подо-ПрактикаИриныЕгоровой (@iren.yegorova) on

Організували медичний курс

7-денний онлайн-курс ми запустили для групи, яка мала навчатися в березні. Пандемія коронавірусу змінила плани, але завдяки дистанційному формату до нас приєдналося більше студентів. За цей час ми вивчили медичні аспекти, які важливі для подологів-практиків.

Організували та провели Міжнародну конгрес-конференцію

На конференції “Співпраця між подологом та хірургом по діабетичній стопі” було 99 учасників з різних країн. Дітер Бауманн та Дато Чиглашвили розповідали про особливості лікування пацієнтів із цукровим діабетом подологом та хірургом. Лікарі дуже детально та якісно розібрали проблеми:

  • як не порушувати компетенцiю пiд час роботи iз діабетиками, 
  • як обом спеціалістам разом вести пацієнтів з цукровим діабетом,
  • як налагодити якісну співпрацю подолога та хірурга в своєму місті.
View this post on Instagram

👨‍🎓👩‍🎓👍 Онлайн-Конференция 26 апреля Междисциплинарноя сотрудничество между Хирургом и Подологом при работе с пациентами с диагнозом Сахарный Диабет. Дитер Бауманн @dietbaum.db., Дато Чиглашвили @dato.doctor Будем рады встретиться с вами на онлайн просторах! 🤗 🇩🇪 Дитер Бауманн, Германия, @dietbaum.db 🇺🇦 Украина — Егорова Ирина @iren.yegorova , @ksenita21podolog 🇷🇺 Россия — Анна Гембихнер @anna_gembikhner , @dato.doctor 🇰🇬 Киргызстан — Татьяна Захарова @prof_podologia_kg , 🇱🇹 Литва — Нийоле Бендикайте @nijole_bendikaite 🇮🇱 Израиль — Дроздова Алёна @podolog_drozdov #4_недельный_курс_общая_подология #ирина_егорова_подолог_днепр #подологическаяпрактикаириныегоровой #школа_дитера_бауманна #методика_дитера_бауманна #schule_von_dieter_baumann #подологическая_практика_ирины_егоровой #курс_общая_подология #ортозы #вросшийноготь #скоба_фрезера #ортозы #повышение_квалификации_штуттгарт  #подологияукраина #обучение_подологии #подология #подология_днепр #подопрофи #podology #podologie #praxis_für_podologie_dieter_baumann #podo_familie #podologie_deutschland #podo_ausbildung  #dietbaum #vertreter_von_dieter_baumann

A post shared by Подо-ПрактикаИриныЕгоровой (@iren.yegorova) on

У партнерстві iз Дітером Бауманном ми також запланували провести міжнародні онлайн-семінари на різні експертні теми. Ірина Єгорова взяла на себе місію перекладати з німецької мови російською.

Розробили подомарафон

У місті Дніпро готуємо 5-денний офлайн-подомарафон. Цей формат був розроблений нашою командою в період карантину. Учасники під час навчання вивчатимуть найважливіші теми подології. Новачки та практики освіжать свої знання з подології і дізнаються нову інформацію.

View this post on Instagram

🇩🇪 🇺🇦 Премьера Подо-Марафон с Дитером Бауманном — стартовал!🤘🤓@dietbaum.db Первый раз делаем такой формат. 😉 👌 Самим интересно, как получится… 😅🤔🤓🤘Команда Бауманна — @sumina381 @valeroshik_ Дальше будет только интереснее! 🥰 🇩🇪 Дитер Бауманн, Германия, @dietbaum.db 🇺🇦 Украина — Егорова Ирина @iren.yegorova , @ksenita21podolog 🇷🇺 Россия — Анна Гембихнер @anna_gembikhner , @dato.doctor 🇰🇬 Киргызстан — Татьяна Захарова @prof_podologia_kg , 🇱🇹 Литва — Нийоле Бендикайте @nijole_bendikaite 🇮🇱 Израиль — Дроздова Алёна @podolog_drozdov #4_недельный_курс_общая_подология #ирина_егорова_подолог_днепр #подологическаяпрактикаириныегоровой #школа_дитера_бауманна #методика_дитера_бауманна #schule_von_dieter_baumann #подологическая_практика_ирины_егоровой #курс_общая_подология #ортозы #вросшийноготь #скоба_фрезера #ортозы #повышение_квалификации_штуттгарт  #подологияукраина #обучение_подологии #подология #подология_днепр #подопрофи #podology #podologie #praxis_für_podologie_dieter_baumann #podo_familie #podologie_deutschland #podo_ausbildung  #dietbaum #vertreter_von_dieter_baumann

A post shared by Подо-ПрактикаИриныЕгоровой (@iren.yegorova) on

Далі буде

Навіть карантин не завадив провести заплановане навчання та семінари, аби передати свій досвід та навчитися самим чогось нового. Зараз ми поступово виходимо в офлайн, щоб продовжувати роботу у галузі подології. Ми хочемо зробити цю сферу життя більш якіснішою. Залишайтеся з нами — попереду багато цікавого.